Květen 2008

Tak, odpracováno

31. května 2008 v 22:18 | ♥ Mou ♥ |  *Moje řeči aneb zase otravuju*
Pro dnešek s váma končím. Myslím, že fotek bylo dneska až moc :))
Taky jsem konečně udělala nový design pro můj blog s Evannou (to už jsem psala ale ráda se opakuju...) tak se můžete mrknout :)) TADY :)) A je tam i něco málo článků...
Jinak zítra jedu opět s matkou do práce, od 6:00 do 18:00 mě tady určitě neuvidíte. Pak se možná ještě stavím, ale nic radši neslibuju, protože se chci začít po roce učit do školy a dohnat všecko aspoň na dvojky... :´((
Mějte se hezky, brou noc :)

43 fotek Angelicy Mandy

31. května 2008 v 22:10 | ♥ Mou ♥ |  Ange. Mandy-Gabriella
V článku máte neuvěřitelných 43 fotek Angelicy Mandy s kamarádkou Bee. Některé jsou docela zdeformované, tak bacha :)

Mázlá fotka Matta a Katie s fanoušky

31. května 2008 v 21:54 | ♥ Mou ♥
Matt Lewis a Katie Leugová se vyfotili ve Velké síni s fanoušky :) Bohužel je ta fotka malá a nekvalitní.

Dan v roli Bilba Pytlíka?

31. května 2008 v 21:52 | ♥ Mou ♥ |  *Dan Radcliffe*
Podle nepotvrzených informací by se měl Dan Radcliffe ujmout hlavní role ve filmu Hobbit, jehož produkce na Novém Zélandu začne ke konci roku.
Dan by se měl zhostit role hobita Bilba Pytlíka, který cestuje po Středozemi a nalezne Jeden Prsten, který ztratí Glum. Ostatně fanoušci fantasy žánru by o tom měli něco vědět. Režisérem by měl být Guillermo del Toro a měl by zde hrát také známý představitel Gandalfa - Sir Ian McKellen.

Dále ještě jednou upozorňuji, že se jedná o informaci, která není potvrzená.


12 fotek Anny Shaffer

31. května 2008 v 21:45 | ♥ Mou ♥ |  A.Shaffer-Romilda Vaneová
Na stránce snichtseeker.com se objevilo spousty malých fotek Anny Shaffer, která v HP6 hraje postavu Romildu Vaneovou. 12 foteček máte v článku.

Nové skvělé dvě fotky z Prince!!!

31. května 2008 v 21:32 | ♥ Mou ♥ |  *Fotky k HP6*
Juchůů!! Skvělé, úžasné, prostě nové dvě fotky z HP6!! Jedna z Křiklanova večírku, když tam příjde Draco a na druhé je Harry ale nevím při jaké scéně to je.
Kochejte se :))

Blend s Emmou Watson

31. května 2008 v 20:29 | ♥ Mou ♥ |  *Moje blendy*
Teda nic moc, po tak dlouhý době blend...
Copyright © Mou - www.worldofhp.blog.cz

Zasra*ej internet!!

31. května 2008 v 20:27 | ♥ Mou ♥ |  *Moje řeči aneb zase otravuju*
Jo, já za to fakt nemůžu, že tady nejsou novinky. Really!!
Doteď jsem neměla připojení k internetu. No, ale k něčemu to dobrý přece jen bylo... *zaskočila si na záchod ;)* ... pustila jsem se opět do grafiky :)) Udělala jsem pro nový "začátek" grafičení jeden blend s Emmou, protože jsem jiné fotky na pc neměla a na net jsem nemohla... dále potom laylout na tento můj blog o Evanně Lynch → www.evanna-lynch-fan.blog.cz , no a to je vlastně všechno :) Ale ještě tam není, teprve ho tam dám. Zatím hooj!

30.5.2008 - fotky ze školy a tak

30. května 2008 v 22:58 | ♥ Mou ♥ |  *Fotky majitelky tohoto blogu*
Aby to tady úplně nevymřelo, dávám vám tady pár fotek z toho dnešního "projektového dne".
A ještě tam jsou fotky jen tak zvenku.

Prostě chuďátko

30. května 2008 v 22:02 | ♥ Mou ♥ |  *Moje řeči aneb zase otravuju*
Jojo, dneska další den "skoro" k hov*u (přece nebudu sprostá!). Zaprvý jsme ve škole měli ten projektový den, kde jsem pomáhala učitelce. Super!! Jsem myslela, že budeme pod stromama, což? Paní učitelce to nepřišlo jako dobrý nápad, tak jsme vyšplhali do kilometrového kopce a přímo navrcholku kde není vůbec nic jiného než čtyři kamenné stoličky a stůl (fakt ani žádný přístřešek) tak jsme měli stanoviště. U nás měly dětska házet granátem. Kéž by byly pravé, bych je nenápadně odjistila :) No a kdo jste z okolí Ostravska apod. tak víte jaké bylo horko (slušněji řečeno) prostě pařák...no a myslíte že jsem si na ten vrcholek kde svítilo celý půl den slunko vzala aspoň čepku? Nebo brýle, či pítí nebo opalovák??? Ne, frajéérka spolehá na svou imunitu. A závěr půldenního pachtění za rozházenýma granátama a jejich sbírání?? Vypadám jako kuře na paprice. Jsem spálená jak nevim co, pohledem na mě by jste pukli smíchy...Haha...dehydratovanost je snad jasná...
A aby toho nebylo až tak málo, musela jsem vpoledne posekat trávník :D Takže abych v tom hyycuu vydžela, jsem si vzala nátělník a kraťasy. Výsledek?? Oškubaný trávník (fakt jsem se s ním nepiplala) spálený ramena a krk vzádu, o rukách je zbytečné se zmiňovat.
Aspoň jsme večer opékali makrely :P
Navíc mi teď když se dívám na monitor začli dost bolet oči...prostě chuďátko, litujte mě :D Né sranda...
Jinak teď poslouchám Horkýže Slíže, relaxuju a snažím se nevnímat pálení na rukách a krku...

Natalia bude mít v HP6 jen jednu scénu

29. května 2008 v 21:58 | ♥ Mou ♥ |  Natalia Tena-Tonksová
Jediná scéna, kterou Natalia ve filmu má, není přesně podle knížky. Je pouze mezi ostatními, když Smrtijedi o Vánocích přepadnou Doupě (kde je Harry a rodina Weasleyova).
Sama říká, že ve filmu nejsou žádné z jejích povahových znaků a pocitů - vskutku, ona a Lupin jsou prostě najednou pár, když se potkají.

Nový rozhovor s Helen McCrory

29. května 2008 v 21:56 | ♥ Mou ♥ |  Helen McCrory
McCrory, 39, je nejznámější pro své divadelní role, zvláště jako Rosalinda v Shakespearově hře Jak se vám líbí, díky které byla nominovaná na Olivier Award. Objevila se ve spoustě komerčních filmech jako třeba Interwiew s upírem, Královna a nedávno veFlashbacks Of A Fool po boku Daniela Craiga. Momentálně natáčí film Harry Potter a Princ dvojí krve, ve kterém hraje Narcissu Malfoyovou a účinkuje také ve hře Rosmersholm, jež uchvátila jeviště Divadla Almedia 15.května.
Celý rozhovor máte v článku.

Jsem líná jak veš

29. května 2008 v 20:36 | ♥ Mou ♥ |  *Moje řeči aneb zase otravuju*
Jo, jsem. Dneska jsem byla na představení Terči, ale než jsem tam došla, do toho sálu, tak jsem se pěkně nachodila po Porubě. Jsem si koupila dva americános koblížkos, s čokoládou a kokosem :P Jéjky, já mám ještě jeden v tašce :P Ale bude už toztopený..... fujky... ;)
No a z toho vyplývá, že jsem unavená jak kostelní myš, takže nic nebude :))) Zhola nic...fakt!! Really!!
Jdu se sprchnout, na ten zítřejší projektový den :D Máme zase jako dneska do 12 takže supér :))

Trio mezi Top 15 celebritami

28. května 2008 v 22:36 | ♥ Mou ♥ |  NOVINKY
Internetová stránka Norway zveřejnila top list patnácti nejlepších a nejslavnějších celebrit. Mezi ně se samozřejmě zařadil i Daniel Racliffe, Emma Watson a Rupert Grint. Daniel je hned na prvním místě! Rupert na 13 a Emma Watson se umístila jako patnáctá. Mezi dalších Top 15 se zařadila například zpěvačka Jojo, herečka Dakota Fanning, Zac Efron, Vannesa Hudgens apod.

Zdroj

Juchuuu, Rup Emmu předběhl :o* Konečně si uvědomili, že je tady Rupert taky :o*

To asi neměl být účel :)

28. května 2008 v 22:30 | ♥ Mou ♥ |  *Fotky z HP5*
Zadívejte se na fotku...je vše v pořádku??? Mě tam něják nesedí ten kousek dřevěného rámu, který je místo stropu na chodbičce za členy Fénixova řádu :) Vidíte to?? Tak kde má být strop je jenom černo a trám :D No jo, ty kulisy...
Našla jsem to já, tak tedy asi copyright??
Copyright © Mou :D (www.worldofhp.blog.cz)

Vrátí se John Hurt jako Ollivander k HP7?

28. května 2008 v 22:21 | ♥ Mou ♥ |  *Novinky k HP7*
Během propagace filmu Indiana Jones a království křišťálové lebky se nechal herec John Hurt slyšet, že se možná vrátí v posledním filmu(-ech) Harry Potter a Relikvie smrti.

"Ve filmu o Harry Potterovi jsem nestrávil moc času, ale možná se to příště změní," usmíval se. "Uvidíme." Citoval ho deník Sun.

John Hurt v Kameni mudrců hrál pana Ollivandera, prodavače hůlek na Příčné ulici,
Zdroj - moje úprava

Teaser plakát k Princi byl podvrh

28. května 2008 v 22:10 | ♥ Mou ♥ |  *Novinky k HP6*
Fanoušci už se nemůžou dočkat. Nejen, že není ani teaser trailer, který by v pohledu s Fénixem už dávno měl být, ale i zveřejněných obrázků je po skromnu.Takže jeden fanoušek vzal situaci do svých rukou a vyrobil plakát, který poté zaslal Fan stránkám s tím, že je pravý.
WB ale informoval, že jde o podvrh.
Místo rychlé reakce na nový falešný plakát by mohli raději uvést dohady o teaseru na pravou míru a konečně předložit datum.

Plakát najdete v článku.

Fotka z pohřbu Roberta Knoxe

28. května 2008 v 17:54 | ♥ Mou ♥ |  NOVINKY
Jak už jsem vám tady psala, Robert Knox (bude v HP6) byl nedávno ubodán k smrti. Tady máte jednu fotku z jeho pohřbu...

V SONC :))

28. května 2008 v 17:48 | ♥ Mou ♥ |  *Moje řeči aneb zase otravuju*
Ahóóój, bóbicí :)
Tak jsem dneska už vyčistila želvě akvárko, trvalo mi to snad dvě hodiny... ucpal se totiž filtr tak jsem ho musela celý rozebrat a...no fuj :D
No a zítra máme školu jenom do půl dvanácté, takže super :))
A v pátek, to máme 4.projektový den, který se jmenuje "chování při neobvyklých situacích" nebo tak něco...
No a dětska z celé školy budou zařazeni do skupinek a budou běhat na čas a plnit po cestě nějáké úkoly, ale páč já běhat nesmím, tak budu na jednom stanovišti kde se dělají právě ty úkoly. Budu tak ještě s kamarádkou, která taky nemůže moc běhat a s naší třídní :D :(( No a myslím, že u nás bude hod kriketovým míčkem...tak hádejte co tam budu dělat... (ano správně, budu chodit pro míčky...)
Jinak dneska budu muset ještě kreslit, zasekla jsem se u příboru :D :´( No a ještě jsem chtěla vyčistit rybičkám akvárko ale myslím, že to počká do zítřka. :D
Večer SLIBUJU něco přidám, really!!!

Jo a k té SONCelebritu, jsem ve druhém kole s Evannou Lynch :) Tak kdyby jste byli tak moc hodní a hlasovali pro nás :)
TADY
Díky a zatím bááj.

Obnovení jedné galerie

27. května 2008 v 21:38 | ♥ Mou ♥
Stalo se tak již, a co se stalo již nelze vzíti zpět. Co to melu?? :D
Obnovila jsem jednu dložku v galerii, s názvem Já :))
Dala jsem tam novější fotky, starý a hnusný (spíše teda hnusnější, o těhle se taky nedá říct nic hezkého) vyhodila...
Tak, můžete se mnou kochat :D /velká dávka ironie;)/
Jinak na učení už prdím, neberte mě doslova :D Nejde mi to, mám otupělý mozek i se všemi mozkovými závity. A mozkomíšní mok je taky otupělý, stejně jako mozková kůra. A mozeček, střední mozek, most a další různé časti mozku jsou stejně otupělé. Mám nějákou kecací náladu, což? :D