Říjen 2007

Stan a Leslie Phillips na Collectormanii 12

31. října 2007 v 17:21 | Maky |  NOVINKY
Stanislav Yanevski (Viktor Krum) a Leslie Philips (hlas Moudrého klobouku)byli nedávno hosty 12. ročníku Collectormanie v Milton Keynes.

Jejich fotky najdete tady a tady.
ph.net

Kim Cattrall o Danu Radcliffeovi - scany

31. října 2007 v 17:14 *My Boy Jack*
Kim Cattrall v novém rozhovoru pro "Sky magazine" mluvila o spolupráci s Danem Radcliffem na snímku o 1. světové válce My Boy Jack. Kromě jiného řekla:

Ot.: Jak se Vám hrálo s Danem Radcliffem, který ztvárnil Vašeho syna?
Odp.: Spolupráce byla úžasná. Má neuvěřitelný elán a nadšení a chce ze sebe dostat to nejlepší. Navíc, ta role mu sedla.

Zde je i něco z natáčení:
13:00
Poté, co je první scéna dotočena, si všichni užívají zaslouženou pauzu. Daniela varuje jeho bodyguard před paparazzi, co čekají venku, ale jeho zdá se vyvádí z míry spíše 20 školáků courajících se okolo, kteří si mezi sebou šeptají ´Tam je Harry Potter´ a svírají poslední díl série J. K. Rowlingové. Dobrý způsob, jak strávit prázdninový den...

17:30
Herci zpívají po projevu Rudyarda Kiplinga národní hymnu. Dan očividně jde rád příkladem - zpívá hlasitě a hrdě.
Scany z časopisu, kde je krásně vidět jak Dan "hrdě" zpívá najdete v článku :o)

Svetr od Lenky Laskorádové!!!

31. října 2007 v 17:08 | Maky |  Propagace
Jééééé! Ten je krááásnýýý! Ale hezčí je ten fialový...ten modrý už není jako Lenčin...
Normal_crochet_wizardwear_ootp_lunasweater_cassandra_buzz
Normal_crochet_lunasweater_megan
Crochet_lunasweater_megan2
Crochet_lunasweater_megan3
Normal_crochet_lunasweater_megan4
Crochet_lunasweater_megan5
gallery.the-leaky-cauldron.org

Hóóódně fotek z natáčení!!!

31. října 2007 v 17:03 *Fotky k HP6*
Na oficiální fotky od Warner Bros. si asi budeme muset ještě nějaký čas počkat, můžeme si alespoň prohlížet fotky fanoušků, které pořídili v místech natáčení...
Tak například první jsou fotografie od Pinkmoosely, který k nim napsal:
"Scéna se opakovala asi 6x nebo 7x a na začátku byl zvuk jako dmýchnutí vzduchu (že by naznačení přemístění?), pak spolu Brumbál a Harry prohodili pár slov, Brumbál kráčel dál ulicí (doprava na fotkách) a Harry buď šel s ním, nebo popoběhl, aby ho dohnal. Štáb se pak i s technikou přemístil výš ve směru Brumbálovy a Harryho chůze a připravoval se na natáčení dalšího záběru."
Milion fotek v článku!

Hafo scanů s Danem!

31. října 2007 v 16:36 | Maky |  *Dan Radcliffe*
V článku najdete hafo scanů s Danem!

Něco jako dopis od Dana...

31. října 2007 v 15:58 | Maky |  *Dan Radcliffe*
Hojte lidi!
Na netu jsem objevila něco, co souvisí s Danem a to něco máte v článku. Nevim ezli to je nějákej novej dopis co Dan posílá či co.....no nevim prostě o co go...no pokud to víte tak to napiště do komentů ať víme vo čem kráčí! Zatím papapa!

Nové scany s Danem

31. října 2007 v 15:52 | Maky |  *Dan Radcliffe*
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image
snitchseeker.com

Info, scany a trailer k My Boy Jack

31. října 2007 v 15:48 | Maky |  *My Boy Jack*
Před natáčením Harryho Pottera a Prince dvojí krve si Dan Radcliffe (Harry Potter) zahrál v televizním filmu My Boy Jack vyprávějícím o Rudyardu Kiplingovi a ztrátě jeho syna Jacka v 1. světové válce.
V článku najdete něco jako mini svan Dana, obálku DVD My Boy Jack, scan z časopisu TV Sectrets a taky trailer k tomuto filmu.

Rowlingová "Žijícím géniem"

31. října 2007 v 15:37 | Maky |  J.K.Rowlingová
"Creators Cynectics" zahrnuli autorku Harryho Pottera J. K. Rowlingovou do seznamu "Žijících géniů". Rowlingová konkrétně obsadila 83. místo ze 100.
Jaká kritéria (aj.) museli géniové splnit, si můžete přečíst tady.
ph.net

Zvláštní efekty v HP5

31. října 2007 v 15:34 | Maky |  *Jiné novinky k HP5*
The Art Institute Online zpovídala výherce Academy Award Tima Burkea a Johna Richardsona, kteří ve Fénixově řádu měli na starosti řízení speciálních efektů. Mluvili o procesu vytváření jednotlivých animací a efektů, které Fénixovi dopomohly na plátno. Dozvíte se mimo jiné, jak se docílilo výbuchu atria při souboji na ministerstvu. Čtěte dále...

Vše nej!!! Hardy...

30. října 2007 v 18:04 | Maky |  NOVINKY
A už jsou tu další narozeniny. Tentokrát slaví své dvaaosmdesátiny herec Robert Hardy, který hraje Ministra kouzel, Kornelia Popletala.
Takže všechno nej!

A ještě pár info: Robert Hardy se narodil 29. října 1925 v Cheltenham v Anglii. Hraje, jak už bylo řečeno, Kornelia Popletala, Ministra kouzel, zatím ve všech HP filmech. Ale také se objevil třeba ve filmu Ruperta Grinta, Thunderpants.
potterweb.cz

Vše nej!!! Molly...

30. října 2007 v 18:02 | Maky |  NOVINKY
JKR aktualizovala své webovky! A díky tomu teď můžeme poblahopřát Molly Weasleyové, která slaví 57. narozeniny (narodila se v roce 1950)!
Takže všechno nej, Molly!!! :o)
potterweb.cz

Emma se rozešla s přítelem !!!

30. října 2007 v 18:00 | Maky |  *Emma Watson*
Podle bulvárních novin The Sun se Emma Watson rozešla se svým přítelem Tomem Duckerem. Když tu píšu bulvár, určitě vás napadne, že je to lež - ale je to opravdu lež? Pokračování v článku!

Emma Watson (17)
se nechala nejednou slyšet, že si těžko hledá přítele. Její první láska se později stal Tom Ducker. O jejich vztahu se začalo mluvit už v minulém roce a tyhle prázdniny prý společně trávili nějaký čas ve Francii.

Dnes je to jinak. Emma se totiž s Tomem rozešla. Uviděla fotky, na kterým je Tom Ducker s jinými děvčaty
a vy se na ty fotky můžete podívat taky a to tady. Emma je prý viděla na EmmaWatson.ca a poté se hned s Duckerem rozešla. Jedna kamarádka se nechala slyšet, že Emma zuřila a byla z toho hodně nešťastná. Prý se ale rozešli v dobrém. Emma se momentálně soustřeďuje
na studium, protože (jak nepochybně mnozí z vás slyšeli) se chystá na univerzitu studovat anglickou literaturu a ještě má před sebou dva HP filmy, avšak zatím se nevyrojily žádné informace, který by nasvědčovaly tomu, že Emma Prince natáčí.
potterweb.cz

Úplně první výtisk HP vydražen za 20 tisíc liber!

30. října 2007 v 17:57 | Maky |  NOVINKY
Úplně první kniha Harryho Pottera sjela z tiskařské linky v roce 1997. Tím započala sláva série o čarodějnickém učni. Tento výtisk má nyní nového majitele. Knihu s názvem Harry Potter a Kámen mudrců vydražil neznámý člověk za bezmála dvacet tisíc liber (okolo 800 tisíc korun). Čtěte dále!
Knihu vydal nakladatelský dům Bloomsbury PLC v nákladu pouhých pět set kusů. Většinu z nich si tehdy rozebraly knihovny, v nichž se uchovaly dodnes. Ta s číslem jedna nyní v aukční síni Christie´s změnila majitele, který za ni dal devatenáct tisíc sedm set liber. Rok po vydání v Británii vyšla kniha i ve Spojených státech a z čarodějnického učně se stal prakticky přes noc knižní fenomén, který přinesl autorce J. K. Rowlingové milióny liber. Sedmá a zřejmě poslední kniha z řady Harryho dobrodružství, Harry Potter and the Deathly Hallows, vyšla letos v červenci. Všech sedm dílů dohromady se dodnes prodalo v nákladu téměř čtyři sta miliónů výtisků a bylo přeloženy do čtyřiašedesáti jazyků.
potterweb.cz

První náhled na DVD menu!

30. října 2007 v 17:54 | Maky |  *Fotky z HP5*
V pokračování článku se můžete podívat na první náhled na menu DVD Fénixova řádu. Podle informací má DVD vyjít ve dvou verzích, jedna pro PC a druhá pro přenosné zařízení a bude jen na vás, kterou verzi si vyberete.

Pátý film: vítězství a nominace!!!

30. října 2007 v 17:39 | Maky |  *Jiné novinky k HP5*
Film Harry Potter a Fénixův Řád zvítězil v každoročním předávání cen SCREAM (2007), které oceňuje to nejlepší z hororu, sci-fi, fantasy a komiky. Pátý film ze série vyhrál v kategorii Nejlepší filmové pokračování a aby toho nebylo málo, titul Nejpodlejší darebák získal Ralph Fiennes, který ve filmech o Potterovi stvárňuje postavu lorda Voldemorta. Film i hra o Fénixovi byli také nominováni na dětskou verzi předávání cen BAFTA, která byla přejmenovaná na British Academy Children's Awards. Gratuluju Warner Bros.-u a držím palce, aby 5. film zvítězil i v další nominaci!
potterweb.cz - můj překlad!

Vše nej!!! Devone...

30. října 2007 v 17:31 | Maky |  Devon Murray-Seamus
Dne 28.10 slavil své 19. narozeniny Devon Murray, herec, který ztvárňuje v HP filmech postavu Seamuse Finnegana!

Devon se narodil s Irsku v County Kildare 28.října 1988. Kromě HP filmů jsme ho mohli vidět například ve filmu Angela's Ashes (Angelin popel) v roce 1999. Mezi jeho koníčky patří třeba ježdění na jeho koních, skateboarding a hraní na počítači.
Taky dodatečně - Všechno nej!!!!!!!!!!!
potterweb.cz

Všechno nej! Johne...

30. října 2007 v 17:24 | Maky |  NOVINKY
Dne 27.10.2007 oslavil své 68. narozeniny herec John Cleese, který hraje v Harry Potter filmech ducha Sira Nicholase de Mimsy-Porpington (alias Skorobezhlavého Nicka)! Dodatečně mu tedy přeju všechno nejlepší!!!
potterweb.cz

Photoshoty Harryho ke "kameni mudrců"

29. října 2007 v 18:32 | Maky |  *Harry Potter*
V článku najdete staré photoshooty Dana jako Harryho k HP a Kámen mudrců.

Minianimka z HP5

29. října 2007 v 18:26 | Maky |  *Videa & trailery*
chropticichyse.blog.cz