WarnerBros zděšen hrou Equus

31. března 2007 v 22:58 | Markéta Vlková |  *Equus*

V nedávném rozhovoru producent divadelní hry Equus David Pugh vysvětluje, proč se organizátoři rozhodli zveřejnit fotografie Dana Radcliffa, mluví o prvním týdnu zkoušek a modlí se, aby hra měla úspěch. Jeho naděje podkopává WarnerBros, který se netají svým zděšením nad Danovou novou rolí a uvažuje dokonce o novém obsazení role Harryho Pottera.


Podle Pugha je to příběh o chlapci, který právě jedná podle svého vlastního rozhodnutí a tak se taky chce chovat po zbytek svého života. "Potřebovali jsme ukázat, že dokáže hrát taky trošku jiný styl. Proto jsme po zralé úvaze pustili do oběhu ty fotky. Chceme je lidem ukázat, aby věděli, že se jdou podívat na hru o mladém muži, ne o mladém klukovi.

Modlím se k Bohu, aby to vyšlo, protože chopit se tohohle úkolu bylo nesmírně odvážné. Nikdy neřekl, že by to nebyl schopen zahrát nahý, protože věděl, že ty scény zkrátka jsou součástí hry. Museli se do toho opřít spolu s krásnou mladou dívkou a upřímně řečeno, měl jsem z toho taky strach. Byl stydlivý a zpočátku strašně rozpačitý, ale rozhodli jsme se po prvním týdnu ho do těchhle scén prostě bez obalu hodit. Zpočátku hrál jen před pěti lidmi, ale jakmile si s Joannou po pár zkouškách zvykli, byli šťastní že mohli mít kolem sebe celou společnost."

Tato scéna každopádně není jen nějakým krátkým mihnutím, je její součástí. Dan je během hry nahý velmi dlouho. Jeho rodiče ho však velmi podporují.

Oproti tomu Warner Bros je nedávno zveřejněnými fotografiemi a odhalením, že Dan bude plných deset minut pobíhat po jevišti bez oblečení, znechucen.

"Warner Bros postavil svou reklamu na pátý film, který přijde do kin v létě, na Harryho prvním- a to velmi cudném- polibku. Teď naše hvězda provozuje sex na jevišti. Tohle nás naprosto šokovalo. Daniel je stále napsán k dalším dvěma plánovaným filmům, ale budeme pozorně sledovat ohlasy veřejnosti k této hře, až se začne hrát. Je pravda, že by bylo velmi těžké přeobsazovat jej, protože Dan je velmi slavný a zbožňovaný fanoušky. Ale jestliže se hra setká s negativními ohlasy, budeme nad tím muset zauvažovat.

Bylo nám jasné od počátku, že Harry a Daniel budou muset dospět, ale nedomluvili jsme se na žádných sexuálních scénách."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.